Benim SayfamBayimiz Olun

SIKÇA SORULAN SORULAR

SIK SORDUKLARINIZI YANITLADIK

Müşterilerimizin daha önce bizlere ilettikleri sorunlarını topladık! Bu sayfa üzerinden müşteri hizmetlerimizle irtibat kurmadan daha hızlı sık sorulan sorulara ulaşabilir kolaylıkla destek alabilirsiniz. Hemen inceleyin!

CepSOS Koruma Paketleri satış yapıldığında anında devreye girerek aktif olmaktadır. CepSOS Whatsapp aktivasyon hattı üzerinden Müşteri Sözleşmesi ve Cihaz Faturası müşteri hizmetlerine gönderilir. Müşteri hizmetleri kullanıcı bilgilerini ve istenilen fatura görsellerini sisteme yükler tüm bilgiler eksiksiz doldurduktan sonra koruma paketi anında aktif olur. Aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra aldığınız uzatılmış garanti veya koruma paketi anında devreye girecektir. Fiziksel ürünlerin içinde Hediye Edilen Sigorta sertifikasını ve hasar anında yapmanız gereken bilgileri içeren evrakları bulabilirsiniz. Dijital olarak koruma paketlerini alan müşterilerimiz cep telefonlarına gelen bilgilendirme linkleri ile hem sözleşmelerine hem de hasar anında yapılması gereken işlemlere ulaşabilirler.

CEPSOS Akıllı telefonlarınızı,dizüstü bilgisayarlarınızı,televizyonlarınızı,beyaz eşyalarınızı ve küçük ev aletlerinizi arızalara,kazalara,hırsızlığa karşı koruyan kapsamlı bir koruma paketi hizmetidir.

18 yaşını dolduran herkes koruma paketlerimizi anlaşmalı olduğumuz bayilerden anında temin edebilir.

CEPSOS akıllı telefon,elektronik,beyaz eşya ve küçük ev aletleri kullanıcılarına bir çok avantaj sağlamaktadır. Paketlerin özelliklerine göre yetkili servislerde sınırsız tamiri,sıvı teması, kırılma, elektrik arızaları ve hırsızlık durumlarında müşterilerimizi koruma altına alır.

Anlaşmalı bayilerimizden aldığınız yeni veya 2.el cep telefonlarınızı satın alma sırasında bayi personeli CEPSOS'un bayilere özel hazırladığı özel yazılımla müşterileri bilgileri ve seçmiş olduğu paket sisteme kaydedilir. Kayıt işlemi tamamlanır tamamlanmaz koruma paketi devreye girmiş sayılır.

Satın alma esnasında bayi personeli tarafından CEPSOS yazılımı üzerinde paket içeriklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca www.cepsos.com.tr websitemiz üzerinden koruma paketi kapsamlarını ürünler kısmında inceleyebilirsiniz.

Tüm markalarının güncel tüm modellerine koruma hizmeti sağlanabilir.Teyit amaçlı bayi personelinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

CEPSOS müşterilerine özel sağlanan bu destekle kapsam dışında kalan ürünleriniz için yetkili müşteri temsilcimiz tarafından sorununuz ile ilgili hızlı bir çözüm oluşturulması için hazırlanmış bir sistemdir.

CEPSOS müşteriler özel Cepsos yola devam uygulaması sayesinde paket haklarınız sonlandıktan sonra yeni paket alımlarında size özel %10 indirim hakkı elde edebilirsiniz.

Cep Telefonlarına garanti kapsamı dışındaki haller için yapılan koruma paketi hizmetidir. Ekran kırılması,sıvı teması,elektrik arızaları ve hırsızlık durumunda devreye giren cep telefonlarınızı koruma altına alan hizmet paketleridir.

İş ortağımız olun

CEPSOS olarak deneyimli saha ekiplerimiz ve bayilerimize özel hazırlanmış yazılım çözümleri ile iş ortaklarımızın ihtiyacı olan tüm desteği vermeye hazırız.