Benim SayfamBayimiz Olun

HAKKIMIZDA

CEPSOS Olarak,

CEPSOS olarak, Tüketici elektroniği sektöründe Onarım, Yazılım, Satış ve Satış Sonrası Destek konularında uzun yıllar deneyim ve başarılar kazanmış bir ekibiz. Kurucularımız hem Perakende satış geçmişine sahip hem de 40 yılı aşkın süredir Teknik servis hizmeti verme niteliklerine sahip olmaları ile firmamızın sektörde ne kadar uzman bir girişime sahip olduğunu sizlere daha net bir şekilde ifade edebilmekteyiz.

Sizlere sürekli ve kaliteli hizmet verebilmek adına, kullanmakta olduğunuz akıllı telefonlarınızın ve elektronik eşyalarınızı koruma altına alacak hizmet paketlerimizi sürekli güncellemekteyiz.

Firmamız sizlere, kullanmakta olduğunuz akıllı telefonlarınız ve elektronik eşyalarınızın güvenliği için her daim destek vermeye hazırdır. Tüm güncel akıllı telefon ve elektronik eşyaların marka modelleri için koruma paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Vizyonumuz

Firmamızın, sektörde etkinliğini arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak amacıyla, sürdürülebilir bir sistem oluşturmak ve bu sistemi sürekli geliştirerek her zaman güvenilen ve saygın kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap vermek ve beklentilerini üstün hizmet anlayışı ile karşılamak. Güçlü bir iletişim anlayışı ile müşterilerimizin sadakatini sağlamak.

FİRMAMIZDAN GÖRÜNTÜLER

İş ortağımız olun

CEPSOS olarak deneyimli saha ekiplerimiz ve bayilerimize özel hazırlanmış yazılım çözümleri ile iş ortaklarımızın ihtiyacı olan tüm desteği vermeye hazırız.