Benim SayfamBayimiz Olun

HABER-DETAY

2 Mayıs 2019

GULF SİGORTA VE CEPSOS’TAN İŞBİRLİĞİ

Gulf Sigorta, CepSOS ile imzaladığı protokol kapsamında, CepSOS’tan alınan hizmet paketleriyle yeni satın alınan akıllı telefon, bilgisayar, televizyon, büyük beyaz eşya gibi tüketici elektroniği ürünlerini koruma altına alıyor.

Günümüzde teknoloji ilerledikçe telefon gibi teknolojik cihazlar çok önem kazanmaya başladı. Birçok seçenek arasından en uygun telefonu seçerken, satış anında olduğu kadar satış sonrasında oluşabilecek problemlere karşı da telefonlarımızı koruma altına almak istiyoruz.

CepSOS satış sonrasında oluşabilecek tatsız sürprizlere karşı hayata geçirdiği hizmet paketleri ile tüketicilerin bu ihtiyaçlarına cevap vermekte. Kısa bir süre içerisinde kullanılmış elektronik ürünler de CepSOS hizmet paketleri ile korunmaya başlanacak. 30 Nisan günü Hilton İstanbul Bosphorus otelinde düzenlenen törende, Gulf Sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu ve CepSOS Genel Müdürü Mehmet Subaşı iş ortaklığı anlaşmasını imzaladılar. Törene Gulf Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Figen Gardet de katıldı. İmza töreninde bir açıklamada bulunan Gulf Sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu, “10 yılı aşkın bir süredir cep telefonlarına sigorta yapıyoruz ve önemli başarılara imza attık. CepSOS’la da aynı başarıyı göstereceğimize inanıyoruz” dedi.

CepSOS koruma paketlerine sahip olan tüketiciler cihaz ayar ve kurulum desteği (internet, mms, sms,mail), antivirüs tarama hizmeti, satın alınan telefon için ürün hizmet bilgilendirme, yazılım güncelleme, ekran temizleme kiti, ikinci el alım-satım desteği, indirimli ürün satın alma fırsatı gibi birçok ayrıcalıktan yararlanabiliyor. Aynı zamanda CepSOS, bu hizmeti alan müşterilere Gulf Sigorta tarafından sağlanan ekran kırılması, sıvı teması, elektrik arızaları, hırsızlık gibi kötü durumlara karşı güvence sağlayan sigortaları da hediye etmekte.

İşin sırrı müşteri memnuniyetinde

CepSOS, yeni cep telefonlarına, dizüstü bilgisayarlara, televizyonlara, beyaz eşyalara ve küçük ev aletlerine uzatılmış garanti ve tüm koruma paketi hizmetlerini en iyi şekilde sunuyor. Koruma altına alınan tüm ürünlerde cihazlar için orjinal yedek parça kullanımı ve garantisi veriliyor. Tüm sigorta işlemleri de Gulf Sigorta tarafından güvenle yapılıyor.

Gulf Sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu, CepSOS ile yapılan işbirliğinin tüketiciye büyük yarar sağlayacağını belirtti. Sağıroğlu, “Gulf Sigorta olarak, CepSOS ile bu işbirliğine gitmekten dolayı çok mutluyuz. Cep telefonu sigortaları üzerinde 10 yılı aşkın süredir çalışıyoruz. Bu süre zarfında çok barşarılı işlere imza attık. İş ortaklarımızla sürdürdüğümüz çalışmalar büyük bir başarı ile devam etmekte. Bunu sadece ticari bir başarı olarak görmemek lazım. İşin sırrı müşteri memnuniyetini hala devam ettiriyor olmamızdır. CepSOS’la da bu başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Teknolojik ürünler artık daha hassas

 CepSOS Genel Müdürü Mehmet Subaşı da yaptığı konuşmasında, evde fişe takılan tüm elektronik cihazların hayatımızda artık çok daha değerli ve fonksiyonel işlevleri olduğunu, diğer taraftan daha kırılgan ve hassas hale geldiklerini ifade etti. Subaşı, “Hayatımıza giren yeni teknolojiler tüketicinin güvenlik arayışlarından doğan yeni tamamlayıcı ürünleri ve yeni koruma çözümlerini de zorunlu kılıyor. CepSOS markamız ve ürünlerimiz bu ihtiyacı karşılamak için doğdu. Müşterilerimiz hizmet paketlerimiz ile birlikte aldıkları elektronik ürünlerini güvenle kullanabilirler. Ürettiğimiz çözümleri konusunda uzman ve güçlü partnerimiz Gulf Sigorta desteğiyle daha da güçlü hale getirdik. Satış sonrasında etkin çözümlerimizle müşterilerimizin yanındayız. Amacımız ihtiyaca cevap veren kapsamlı hizmet paketlerimiz, konusunda uzman ekibimiz ve fark yaratan ayrıcalıklarımız ile müşterilerimizin aldıkları ürünlerden maksimum faydalanmalarını sağlayarak hayatlarına değer katmaktır” dedi.

Haber Kaynağı için Tıklayınız

İş ortağımız olun

CEPSOS olarak deneyimli saha ekiplerimiz ve bayilerimize özel hazırlanmış yazılım çözümleri ile iş ortaklarımızın ihtiyacı olan tüm desteği vermeye hazırız.