Benim SayfamBayimiz Olun

Televizyon Koruma Paketleri Neleri İçeriyor ?

Televizyon Koruma Paketleri Neleri İçeriyor ?

27 Şubat 2019

Televizyon koruma paketleri hakkında bir fikriniz var mı? Firmalar genelde 2 yıl garanti süresi veriyorlar ve bu süre dolduğunda Televizyonunuzun tamamen başıboş kalıyor. Şaka bir yana yüksek miktarda para harcadığınız elektronik eşyanızın garanti süresi dolduğunda bozulması tamamen bir fiyasko ortamı oluşturuyor! Neden mi? Çünkü herhangi bir tamirciye götürseniz orijinal ürün kullanmayacak olması, belki günlerce o elektronik cihazınıza kavuşamama ihtimaliniz, asla ilk günkü gibi verim alamayacak olmanız canınızı çok sıkıyor... CEPSOS ile bu sıkıntıya bir son vermenin vakti geldi. Televizyon koruma paketleri ve bu paketlerin zengin içerikleri ile mutluluğunuzu çoğaltmaya, elektronik eşyalarınızı güvence altına almaya geldik!

CEPSOS Televizyon koruma paketleri CEPSOS'da İki adet seçenek ile sizlere sunuluyor. Her seçenek birbirinden harika ayrıcalıklar ile donatıldı. Tabii Premium pakete göz atanlar can simidini unutmuyor değiller! Biz Premium paket ile neler vaat ediyoruz şöyle bir göz atalım beraber ne dersiniz? Televizyonlarda ciddi sorun teşkil eden sıvı temasına uğradığında olumsuz sonuçlara sebep olan ve ekran kırıldığında garanti kapsamının dışında tutulması umutsuzluğa sebep olabilir. Daha da önemlisi herhangi bir tamirciye veya ürünü satın adlığınız yere onarım için götürdüğünüzde sizden hem onarım parasını hem de değiştirdiği parça parasını almak isteyeceklerdir. Ekstra çıkan ücret belki de yeni bir TV alsaydım daha karlı olurdum cümlesini size kurdurtacaktır. Bu derde CEPSOS ile çare bulmaya gelin, uygun fiyat garantisi, orijinal ürün desteği, paketlerin içerisindeki ekstralar, anlaşmalı kargo hizmeti, artırılmış koruma süresi bizimle hayal değil! Her an Televizyonunuzu sağlıklı görmek istemeniz sizin de hakkınız! Garanti sürelerinin tatmin edici olmayışı Televizyon koruma paketleri olanağını değerlendirmeniz için büyük bir sebep. Yetkili firmalar ile anlaşmalı CEPSOS İle Televizyonun emin ellerde! Tamire harcayacağınız onlarca lira cebinizde kalsın ben işimi tamamen garantiye alayım diyenlerdenseniz CEPSOS Televizyon koruma paketleri kalite ve sorunsuz hizmet anlayışı ile sizlerle buluşuyor. Bu fırsatı değerlendirmek için yetkili numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İş ortağımız olun

CEPSOS olarak deneyimli saha ekiplerimiz ve bayilerimize özel hazırlanmış yazılım çözümleri ile iş ortaklarımızın ihtiyacı olan tüm desteği vermeye hazırız.