Benim SayfamBayimiz Olun

Gerçek Koruma CepSOS'la

Gerçek Koruma CepSOS'la

16 Şubat 2019

Cep telefonu kullanıcılarının en çok korktukları hasarların başında ekran kırılması gelmektedir. Telefonun yere düşmesi veya her hangi sebeple çarpması sonucu meydana gelen ekran kırılmasında ilk akla gelen ürünün koruma paketi hizmeti olup olmadığıdır. Bununla birlikte yaz döneminde en çok karşılaşılan sorunlardan biri de telefonların suyla temas olması veya denize düşmesidir. Bu iki durumda garanti kapsamı dışında kalacağından akıllı telefon kullanıcıları ciddi maliyetlerle karşı karşıya gelmektedir.

Akıllı telefonlara getirilen vergiler ve doların aşırı artışından dolayı cep telefonu fiyatları ile beraber yedek parça fiyatlarında ciddi artışlar olmuştur.

CepSOS cep telefonlarınıza ekranın kırılması, sıvı teması veya hasar durumlarında garanti kapsamında olmayan her durumda hizmet alabileceğiniz bir koruma paketi hizmetini sizlere sunmaktadır. CepSOS bayileri www.cepsos.com.tr üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile girerek cep telefonu kullanıcılarına cep telefonu alırken veya sonrasında koruma paketi hizmetinden faydalandırabilmektedir.

CepSOS garanti kapsamında oluşacak tüm arıza ve hasarlara hatta hırsızlığa karşı akıllı telefonlarını koruma altına almaktadır.

CepSOS müşterilerinin tüm işlemlerini anlaşmalı yetkili servislere yaptırmaktadır. Bu özelliği ile telefonunuzun her hangi bir sebepten tamir görmesi durumunda garantisi bozulmayacaktır. Kullanılan tüm yedek parçalar orijinal parçalardır.

CepSOS müşterilerinin her zaman yanında olmaya çok önem vermektedir. Kendi bünyesinde geliştirdiği CepSOS Alternatif çözüm paketi ile koruma paketi kapsam dışında kalan hallerde bile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Cep telefonları dışında elektronik eşyalara da koruma paketi hizmeti vermektedir. Telefonlarına veya elektronik eşyalarına bakanları da CepSOS unutmamaktadır. Ürünlerine iyi bakan müşterilerine de belli oranlarda indirim uygulamaktadır.

 

İş ortağımız olun

CEPSOS olarak deneyimli saha ekiplerimiz ve bayilerimize özel hazırlanmış yazılım çözümleri ile iş ortaklarımızın ihtiyacı olan tüm desteği vermeye hazırız.