Benim SayfamBayimiz Olun

CepSOS Koruma Paketlerinin Avantajları Nelerdir?

CepSOS Koruma Paketlerinin Avantajları Nelerdir?

23 Mart 2019

CepSOS kullanıcıları cep telefonlarına veya elektronik eşyalarına koruma hizmeti alarak ürünlerini arızalara ve hasarlara karşı koruma altına alabilirler. Kullanıcıların en büyük yaşadığı sorunlardan biri ürünlerinin tamir gördükten sonra garanti kapsamına çıkma durumudur. CepSOS kullanıcıları bu durumla karşı karşıya bırakmamak için vermiş olduğu tüm koruma hizmetlerini ilgili cihazın anlaşmalı yetkili servislerinde işlem yaptırmaktadır. Hasar anında 0850 533 34 34 no’lu ücretsiz çağrı merkezini arayarak kullanıcılar için verilen bir takip numarası ile cihazlarını en yakın PTT şubesine vererek hasar merkezine gönderebilirler. Cihazları yetkili servis tarafından tamir edildikten sonra tekrar ücretsiz ve sigortanmış kargo hizmeti ile cihazlarına kavuşmaktadır. Tamir görülen cihazların anlaşmalı yetkili servislerce onarılması yedek parça değişimlerinde de müşterilerini memnun etmektedir. Kullanılan tüm yedek parçalar orjinal olmak zorundadır.

Cep telefonları veya elektronik eşyaların yedek parça maliyetlerinde ki artış göz önüne alındığında bu koruma paketi hizmetinin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır.

CepSOS bu hizmetlerini koruma paketlerine eklediği bir çok yan özellik ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamıştır. Türkiye’de bir ilk olarak ikinci el veya kullanılmış cep telefonlarına yada televizyonlarına uzatılmış garanti paketi hizmeti de vermeye başlamıştır. Kullanıcılar ürünlerinin garantisi bitmesine 6 ay kalana kadar CepSOS bayilerinden uzatılmış garanti paketi hizmetini alabilirler. Uzatılmış garanti hizmetinin en önemli faydalarından biri de cihazının garanti süresi bittikten sonra oluşabilecek bir arıza durumunda orjinal yedek parça kullanılarak onarım yapılmasıdır. Bu paketi alarak cihazınızı sınırsız ve hiç bir işçilik ödemen garantisi bittikten sonra da onarım yaptırabilirsiniz.

Son olarak CepSOS’un verdiği tüm koruma paketi hizmetleri Gulf Sigorta A.Ş. tarafından sigortalanmaktadır.

İş ortağımız olun

CEPSOS olarak deneyimli saha ekiplerimiz ve bayilerimize özel hazırlanmış yazılım çözümleri ile iş ortaklarımızın ihtiyacı olan tüm desteği vermeye hazırız.