Benim SayfamBayimiz Olun

CepSOS Cep Telefonu Koruma Paketi Her Derde Deva

CepSOS Cep Telefonu Koruma Paketi Her Derde Deva

5 Mart 2019

CepSOS cep telefonları ve fişe takılan tüm ürünleri koruma altına alabileceğiniz hizmet paketlerini hediye sigorta ürünleri ile zenginleştirerek en iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Cep telefonların en çok karşılaştığımız sorun donanımsal arızalar dışında ekran kırılması ve sıvı temasıdır. Cep telefonu ekranlarının büyümesi ile ekran maliyetleri ciddi boyutlara ulaşmıştır. Ayrıca telefonların fiyatlarının yükselmesiyle anakart fiyatları telefon fiyatları ile neredeyse aynı seviyelere ulaşmıştır. Tüketicilerin cep telefonlarını koruma altına almak istemesi artan talep üzerine CepSOS tüketicilerin sorunlarına hızlı cevap verebilen dijital alt yapısı ile en iyi hizmeti vermektedir.

CepSOS bayileri ve perakende zincirleri sayesinde cep telefonu koruma paketlerine tüketiciler hızlıca ulaşabilmektedir. Hızlı aktivasyon ve her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile cep telefonlarınızı veya elektronik eşyalarınızı hızlıca koruma altına alabilirsiniz.

Koruma paketlerinin en önemli özelliklerinden biri hasar durumunda ücretsiz kargo ile anlaşmalı yetkili servislere ürününüzü göndererek hizmet alabilirsiniz. Yetkili servislerin kullanılması ürününüzü garanti kapsamı dışında kalmasını da engellemektedir.

CepSOS müşterileri hasarsızlık durumunda da yenileme döneminde indirimli paket avantajlarından da faydalanmaktadır. Cep telefonlarının fiyatlarının farklı olması sebebiyle geliştirdiği yazılım ile her marka ve modele göre koruma paketi hizmetlerini belirlemektedir. Ürün fiyatının düşük olduğu durumlarda düşük maliyet avantajı sunarak herkesin bu hizmetten faydalanmasını sağlamaktadır.

CepSOS can simidi paketi ile cep telefonlarına ve elektronik tüm eşyalara uzatılmış garanti yaparak garantisi bittikten sonra da tüm arızalara karşı da koruma altına alabilirsiniz.

Doğru bir model ile piyasada yerini sağlamlaştıran CepSOS, müşterilerine en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermeyi amaçlamaktadır. CepSOS Alternatif Çözüm paketi ile kapsam dışında kalan müşterilerine bile hizmet vermeye çalışmaktadır. Tüm paket detaylarına www.cepsos.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

İş ortağımız olun

CEPSOS olarak deneyimli saha ekiplerimiz ve bayilerimize özel hazırlanmış yazılım çözümleri ile iş ortaklarımızın ihtiyacı olan tüm desteği vermeye hazırız.