Benim SayfamBayimiz Olun

CepSOS Akıllı Cep telefonlarınızı koruma altına alıyor…

CepSOS Akıllı Cep telefonlarınızı koruma altına alıyor…

12 Şubat 2019

CepSOS’un kapsamlı koruma paketleri sayesinde kullanmakta olduğunuz akıllı telefon ve elektronik eşyalarınızı korkmadan kullanabilirsiniz. Üstelik bu koruma paketi standart bir Garanti hizmeti ile kıyaslandığı zaman çok daha kapsamlı olması ile dikkat çekmektedir. Premium koruma paketlerini alanlar aynı zamanda uzatılmış (ek) garantiye de sahip olmaktadır. Koruma paketlerinin en önemli özelliklerinden biri de tüm işlemlerin anlaşmalı yetkili servislerce yapılmasıdır. Bu sebeple tüm işlemlerde orjinal yedek parça kullanılmaktadır. Garanti hizmeti sadece cihaz kaynaklı teknik sorunlar için geçerli olurken, CepSOS koruma paketi ise pek çok farklı kullanıcı kaynaklı hatayı da kapsamaktadır. Telefonun yere düşüp kırılması, ekranının çatlaması, sıvı ile temas etmesi, soket bazlı sorunlar ve çeşitli yanlış kullanım nedeniyle meydana gelmiş olan sorunlar da dahil olmak üzere koruma paketi kapsamında güvende olursunuz.

 

CepSOS Can Simidi Uzatılmış Garanti hizmetini İster yeni bir telefon almış olun isterseniz de ikinci el bir telefon kullanıyor olun bu pakete sahip olabilirsiniz. Türkiye’de bil ilk olarak ikinci el telefonlara da ek garanti vermesi ile sektörde farkını ortaya koymaktadır. Ayrıca yakın bir zamanda ikinci el telefonlara kazaen kırılma ile ilgili bir çalışma başlatacaktır.

CepSOS koruma paketlerinin içinde sundukları Alternatif Çözüm Desteği hizmeti ile müşterilerimize her koşulda en iyi hizmeti vermeye amaçlamaktayız. Bir şekilde kapsam dışında kalan durumlarda CepSOS müşteri danışmanları en hızlı ve en iyi çözümü sunmaktadır. Bu hizmetleri CepSOS’un anlaşmalı bayilerinden temin edebilirsiniz. CepSOS cep telefonları dışında dizüstü bilgisayarı, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve televizyonlara da koruma paketlerini sağlamaktadır. Telefonunuzun düşmesi kırılması darbe alması ekranın bozulması gibi türlü arıza durumlarında da her daim ulaşabileceğiniz uzman bir müşteri hizmetleri kadrosu ile kısa bir sürede telefonunuzun tamiratı yetkili serviste gerçekleştirilir ve sizlere teslimatı sorunsuz bir şekilde sağlanır. Tüm kargo hizmetleri ücretsizdir. Güvenilir ekibimiz ikimiz aynı zamanda kişisel bilgilerinizin gizliliğine de son derece önem verir ve akıllı telefon koruma paketi kapsamında kişisel bilgilerinizin korunmasına yönelik pek çok önlem bulunmaktadır.

 

Akıllı telefon genel ve kapsamlı koruma paketi kapsamında cihazınızın her türlü arıza durumları tespit edilerek tamiratı gerçekleştirilmektedir. Ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Koruma paketi kapsamında cihazınızın her türlü donanımsal ve yazılımsal arızaları ücretsiz bir şekilde tespit edilerek aynı şekilde ücretsiz bir şekilde tamiratı gerçekleştirilir. Üstelik ekibimiz zamanlama konusunda oldukça hassas davranır. nitekim akıllı telefonların günümüzde pek çok özel ve genel ihtiyaçlarınız doğrultusunda önem arz eden cihazlar olduğunu bilmekteyiz. Bu farkındalık ile müşterilerimize cihazlarını en kısa sürede sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

İş ortağımız olun

CEPSOS olarak deneyimli saha ekiplerimiz ve bayilerimize özel hazırlanmış yazılım çözümleri ile iş ortaklarımızın ihtiyacı olan tüm desteği vermeye hazırız.