Benim SayfamBayimiz Olun

CEP TELEFONU KORUMA PAKETİ ŞART MI?

CEP TELEFONU KORUMA PAKETİ ŞART MI?

22 Şubat 2019

CepSOS ile ikinci el telefon koruma paketi ve yeni telefonunuzun koruması güvenilir ellerde! Herhangi bir teknoloji markasından yeni veya ikinci el telefon aldınız, şartları zorlamaya ne dersiniz? Telefonunuzun başına birçok şey gelebilir, sıvı teması, ekran kırılması, ekran çatlaması,hırsızlık vs. Peki tüm bu olumsuzluklara telefonunuz maruz kaldığında ne yapabilirsiniz? CepSOS teknolojik cihazların ömrünü uzatır. Telefon koruma paketi fiyatları paket içeriğine göre değişmektedir.  Yeni ve ikinci el telefon koruma paketi fiyatları paket içeriklerinde ise çeşitlilik vardır ve iyi bir inceleme ile size uygun paketi satın alabilirsiniz.

Telefonunuz düştüğünde ve bu düşme sonucu telefonda hasar oluştuğunda koruma paketi varsa anlaşmalı firmalarla orijinal parça desteğiyle telefonunuzu ilk günkü haline dönüştürebiliyoruz. Böyle güzel bir imkan elinizdeyken ve ikinci el telefon koruma paketi paket kapsamında da zengin içerikler varken telefonunuzu kasko yaptırmamak ciddi risk olur. Garanti kapsamı belli bir süre çerçevesi içindedir. Bu süre dolduğunda telefonunuzun başına gelen hasarların onarımını firma üstlenmez üstlense bile belli bir ücret alır, tabii bu ücret yüksek bir sayı da olabilmektedir. Cep telefonları artık hayatın her köşesinde kullanıldığı için bozulmalarını istemeyiz. Bozulsalar bile bir güvence isteriz ki bu güvence CepSOS ile mümkün! Sorunsuz destek sağladığımızı söylemiş miydik? Telefon koruma paketi süresi sizin istediğiniz kadardır. Koruma paketlerinin içerisinde sınırsız destek hakkınız bulunmaktadır. Üst düzey ikinci el telefon koruma paketi ya da yeni telefonunuzun hasarlara karşı korunmasını içeren paketlerde CepSOS’da mevcuttur. Özellikle sıvı teması ve ekran kırılmaları garanti kapsamı dışında değerlendirildikleri ve ücret olarak da yüksek ödeme karşılığı onarım sağlandığı için Cepsos Premium ve Plus paketlerini öneririz.

Hayatın her alanında cep telefonlarının kullanılıyor olması telefonlarımızı koruma altına almamız gerektiğinin bir gerekçesi aslında. Telefon koruma paketi fiyatları koruma süresinin uzunluğuna göre de değişkenlik gösterebiliyor. Dilerseniz daha detaylı bilgi için CepSOS müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Aradığınız her sorunun cevabı bizde! Telefonunuzun mutluluğu için CepSOS koruma paketlerini muhakkak deneyin!

İş ortağımız olun

CEPSOS olarak deneyimli saha ekiplerimiz ve bayilerimize özel hazırlanmış yazılım çözümleri ile iş ortaklarımızın ihtiyacı olan tüm desteği vermeye hazırız.