Benim SayfamBayimiz Olun

Cep telefonlarımızı korumak ve güvende tutmak için ne yapmalıyız?

Cep telefonlarımızı korumak ve güvende tutmak için ne yapmalıyız?

24 Aralık 2018

Günde birkaç saat kullandığımız akıllı telefonları, sadece birkaç dakika bir yerde unuttuğumuzda bile telaş ederiz. Çünkü akıllı telefon kullanıcılarının pek çok özel bilgileri telefonun hafızasında bulunur. Bu özel bilgilerin bir şekilde kötü niyetli bir kişinin eline geçmesi kabul edilemez bir durumdur. Özellikle de gün boyunca sosyal bir ortamda çalışmak durumunda olan bir akıllı telefon kullanıcısının telefonu için gerçekleşebilecek pek çok kötü senaryodan bahsedebilmemiz mümkündür. Sadece kişisel bilgilerin ihlali değil, cihazın donanımsal olarak pek çok farklı şekilde zarar görmesi ve hatta çalınması durumu da söz konusudur. Sonuç olarak bir cep telefonunun tam anlamıyla koruma altına alınabilmesi ancak kapsamlı bir koruma paketi ile mümkün olacaktır. Bu bağlamda sizlere Cepsos firmamızın sunmuş olduğu koruma paketi hizmetinden bahsetmek isteriz. Telefonunuzun marka ve modeli fark etmeden, ikinci el bile olsa; ekran kırılması, çatlaması, ezilmesi, voltaj kaynaklı zarar görmesi, yanlış kullanım senaryoları sonucunda zarar görmesi de dâhil olmak üzere pek çok hasara karşı koruma altında olmasını sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır.

 

Akıllı Telefonunuzu Korumanın En Kolay Yöntemi; Koruma Paketi

 

Akıllı telefonunuzu korumak için bir adım atarak, sizlere sunduğumuz koruma paketi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yeni ya da ikinci el olarak satın aldığınız akıllı telefonunuz için de faydalanabileceğiniz bu hizmet paketimiz cihazınızı güncel, sorunsuz bir şekilde çalışabilmesine yönelik tam teknik destek almanızı sağlayacak bir paket olmasının yanısıra her türlü teknik sorun ya da arıza durumunda da ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğiniz, kapsamlı bir koruma paketi olma özelliğindedir. Bir akıllı telefonun pek çok farklı donanımsal ya da yazılımsal sorunları olabilmektedir. Öte yandan cihazınızın güncel tutulması da hem daha verimli hem de daha performanslı bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi açısından önem teşkil eder. Sizlere sunduğumuz koruma paketi kapsamında hem cihazınızın güvenliğini sağlıyoruz hem de güncel bir şekilde çalışmaya devam edebilmesine yönelik sizlere uzaktan ya da birebir destek veriyoruz.

 

Hızlı Teknik Destek, Arıza Onarımı ve Tamirat Süreci

 

Yeni alınan bir akıllı telefon garanti kapsamında olsa da, teknik servis süreci oldukça zorlu ve sancılı bir süreç olmaktadır. Oysa ekibimiz, arıza tespit, tamirat ve bakım sürecini oldukça minimuma indirgemiştir. Hızlı ve güvenli bir şekilde tüm işlemler gerçekleşir ve müşterilerimize zamanında teslimat gerçekleştiririz. Günlerce ve hatta aylarca beklemenize gerek yoktur. Telefonunuzda ciddi donanımsal ya da yazılımsal arıza durumları söz konusu olsa bile sizlere cihazınızı olabilecek en kısa sürede teslim etme gayreti ile mesai yapıyoruz. Alanında uzman ekibimiz, şimdiye kadar her daim teknik memnuniyeti kazanmıştır ve sizlere en iyi bir şekilde hizmet vermeye de devam etmektedir.

İş ortağımız olun

CEPSOS olarak deneyimli saha ekiplerimiz ve bayilerimize özel hazırlanmış yazılım çözümleri ile iş ortaklarımızın ihtiyacı olan tüm desteği vermeye hazırız.