Benim SayfamBayimiz Olun

Akıllı Telefonlardaki koruma paketleri neleri kapsamaktadır?

Akıllı Telefonlardaki koruma paketleri neleri kapsamaktadır?

4 Aralık 2018

Akıllı telefon koruma paketleri pek çok beklenmedik senaryo sonucunda oluşabilecek bir çok türden hasarı kapsamaktadır. Bu aşamada koruma paketinin, standart yetkili servis garanti kapsamı arasındaki önemli farkı ifade edecek olursak; standart garanti kapsamında sadece cihazın donanımsal ya da yazılımsal işlevselliğine bağlı olarak meydana gelen arıza durumları ücretsiz tamirat için kabul edilirken, akıllı telefonlar için Cepsos firması tarafından sunulan koruma paketi hizmeti kapsamı ise daha geniş bir koruma kriterleri içeriğine sahip olup; telefonun kullanıcı hatasına bağlı bir şekilde hasar görmesi durumu söz konusu dahi olsa, ücretsiz bir şekilde tamiratı mümkün olmaktadır. Koruma paketi hizmeti bir nevi akıllı telefon kaskosu olarak ifade edilebilmektedir. Nitekim telefonunuzun çalınması durumunda da yine koruma paketi hizmetinden faydalanabilmektesiniz.

 

Türkiye’de İlk; İkinci El Akıllı Telefonlar için Koruma Paketi

 

Cepsos, Türkiye’de bir ilke imza atarak ikinci el niteliğindeki akıllı telefonlar için de koruma paketi hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Piyasada güncel olarak satışı gerçekleştirilen akıllı telefonlarının pek çoğunun garanti süresi dolmuş ve herhangi bir garantisi de bulunmamaktadır. Bu durum söz konusu 2. El telefonu satın almış olan kullanıcı bakımından pek çok riski ortaya çıkarmaktadır nitekim herhangi bir şekilde garantisi olmayan bu ikinci el telefonun herhangi bir şekilde arızalanması durumunda kullanıcının ücretsiz bir şekilde faydalanabileceği bir Garanti hizmetinde söz edebilmek mümkün değildir. Tam da bu aşamada 2. El telefon koruma paketi hizmetinin ne denli önemli bir hizmet modeli olduğunu daha net bir şekilde anlayabilmemiz mümkün. Bu aşamada akıllı telefon sahipleri için hem yeni hem de ikinci el telefonlarının geniş telefonlarının geniş kapsamlı bir koruma hizmetinden faydalanmalarını önermekteyiz. Cepsos sektördeki uzman ekibiyle akıllı telefon kullanıcılarının güvenlik beklentilerini en kapsamlı bir şekilde karşılamak üzere koruma paketi hizmeti vermektedir.

 

Koruma Paketi Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

 

Hizmetinden faydalanabilmek oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey firmamız ve anlaşmalı bayilerimiz ile iletişime geçmenizdir, dilerseniz www.cepsos.com.tr sitemizi de inceleyebilir, böylelikle sizlere sunacağımız koruma paketi hizmeti kapsamında akıllı telefonunuzun hangi durumlarda güvence altında olacağına dair net bir bilgi alabilirsiniz. Unutmayın ki uzman ekibimiz sizlere her koşulda teknik destek vermeye hazırdır ve telefonunuzun hasar görmesi durumunda hızlı ve kesin tamirat çözümleri sunmaya devam etmektedir.

İş ortağımız olun

CEPSOS olarak deneyimli saha ekiplerimiz ve bayilerimize özel hazırlanmış yazılım çözümleri ile iş ortaklarımızın ihtiyacı olan tüm desteği vermeye hazırız.